Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

Kód: 29010
Doprava zdarma
Značka: Xiaomi
2 990 Kč –28 %
Xiaomi Mi AIoT Router AX3600
2 990 Kč –28 % 2 140 Kč 2 140 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vlajková loď našich Mi routerů. Že nejste připraveni na 5G éru? To protože ještě nemáte Mi AIoT Router AX3600! Je závratně výkonný a také odolný vůči ostatním rušivým spotřebičům v domácnosti, takže síla signálu bude vždy plně stabilní.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 100 Kč
Vyřízení reklamace do 14 dní
Vyřízení reklamace do 14 dní
Jinak 100 Kč SLEVA na další nákup

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

Luxusní vlajková loď nového standardu Wi-Fi 6
Průkopnický router 5G éry

  • 6 externích antén + 1 AIoT externí anténa
  • Frekvenční pásmo 2.4 GHz, 5 GHz
  • Porty: 3x LAN
  • Rychlost signálu 574 Mb/s, 2402 Mb/s
  • RAM: 512 MB
  • ROM: 256 MB

Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

Profesionální super výkonný šestijádrový čip Qualcomm je zárukou stabilnějšího provozu

Profesionální čip IPQ8071A – poháněn dvoujádrovou technologií pro zrychlení sítě a čtyřjádrovým 64bitovým procesorem Qualcomm A53 – dosahuje mnohem lepších hodnot DMIPS, než je tomu u routerů ostatních výrobců. Čip byl navržen s důrazem na rychlost, což přináší vyšší výpočetní výkon a stabilnější provoz routeru.

  • Vysoká rychlost – o 20 % vyšší rychlost přenosu dat
  • Odolnost proti rušení – o 33 % lepší výkon s čipem Qualcomm Wi-Fi 6
  • Nízká latence – latence snížená o 36,8 %
  • Stabilní připojení – 248 připojených zařízení, využití CPU méně než 20 %

 

čip Qualcomm

 

Rychlost Wi-Fi dosahuje až 3 000 Mbps

O 155 % rychlejší než obvyklé hodnoty pro Wi-Fi 5

Mi AIoT Router AX3600 nabízí dvě pásma – 2,4 GHz a 5 GHz, jež se vyznačují technologií 802.11ax a vzájemně se neruší. Tato dvě pásma spolu poskytují kombinovanou bezdrátovou rychlost až 2 976 Mbps. Pásmo 2,4 GHz zaručuje větší dosah signálu, lepší pokrytí a lepší schopnost průchodu zdmi, zatímco pásmo 5 GHz zajišťuje nízké rušení a vysokou rychlost pro nepřerušované přehrávání videí v HD kvalitě a plynulejší zážitek z hraní náročných online her.

 

rychlost wifi

 

512 MB paměti umožňuje připojení až 248 různých zařízení současně

Tato vlajková loď světa routerů je komplexním zařízením, které je schopné zajistit stabilní připojení pro hráče online her, na rodinná setkání, ale i na večírky s mnoha účastníky a zařízeními. Modem AX3600 nabízí 512 MB paměti a umožňuje připojení až 248 zařízení současně, díky čemuž je ideálním řešením pro všechna místa a příležitosti.

 

skupiny lidí

 

Vysoce výkonný externí 6kanálový zesilovač signálu

Pásmo 2,4 GHz zahrnuje dvojici výkonných externích zesilovačů signálu (PA), zatímco pásmo 5 GHz zahrnuje další 4 (LNA). PA (zesilovač výkonu) účinně zvyšuje sílu přenosu signálu, což mu umožňuje překonat větší vzdálenosti a snáze procházet zdmi. LNA (nízkošumový zesilovač) pak zvyšuje citlivost příjmu signálu, díky čemuž router dokáže přijímat slabší signál a z mnohem větší vzdálenosti.

 

zesilovač signálu

 

Chytrá anténa AIoT

Umožňuje rychle rozpoznat chytré zařízení Xiaomi a připojit ho k síti

Otevřete aplikaci Mi Home a vyhledejte dosud nepřipojená chytrá zařízení Mi*. Připojte se k vaší síti a získejte přístup k celé řadě chytrých funkcí, jež budete ovládat jedním stisknutím tlačítka. Můžete třeba pomoci vašim rodičům rychle nastavit jejich nová zařízení, i když budete sami mimo domov.

 

Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

 

Podpora technologie MESH pro networking

Užijte si vysokorychlostní Wi-Fi 6 v celém domě

Řekněte sbohem mrtvým bodům. O vysokou kvalitu připojení se postará technologie MESH, která se hravě přizpůsobí všem domácnostem a zaručí ideální pokrytí v celém domě. Navíc si budete moci užít úžasný vysokorychlostní standard Wi-Fi 6 všude, kde se budete nacházet, a to díky podpoře protokolu 802.11k/v. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na konkrétních provozních podmínkách, stejně jako na možnostech zařízení.

 

Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

 

Technologie OFDMA umožňuje přenos dat do více zařízení najednou

Technologie OFDMA je jedním z největších rozdílů mezi AX3600 a obyčejnými routery. Routeru totiž umožňuje posílat data do více zařízení najednou prostřednictvím jediného přenosu (až do osmi koncových zařízení), zatímco obyčejné routery musí přenášet data do více zařízení postupně. Technologie OFDMA umožňuje vysoce efektivní přenos se sníženou latencí, díky čemuž lze jednoduše používat více zařízení ve stejnou dobu.

 

Technologie OFDMA

 

Technologie BSS coloring

Výrazně zvyšuje schopnost routeru poradit si s rušivými Wi-Fi z okolních domácností

Neustále rostoucí popularita routerů má za následek zvýšení Wi-Fi rušení v našich domovech. Technologie BSS coloring umožňuje routeru „odbarvit si“ svou vlastní Wi-Fi, kdy je prostřednictvím chytré optimalizace algoritmů účinně sníženo rušení mezi různě zbarvenými signály. To vede k celkovému zlepšení komunikačních schopností routeru a maximálnímu využití síťových zdrojů.

 

Technologie BSS

 

Bezpečný šifrovací protokol WPA3 zaručí, že data ve vaší domácí síti budou v bezpečí

WPA3 je nejnovější bezpečnostní standard Wi-Fi, jenž pracuje s vysoce sofistikovanými algoritmy pro autentizaci v počítačových sítích. To znesnadňuje infiltrování počítačové sítě záškodníky a pomáhá udržovat data všech uživatelů v bezpečí.

Tato technologie vyžaduje, aby koncové zařízení podporovalo standard WPA3.

 

Bezpečnostní šifrovací protokol WPA3

 

Podpora technologie tvarování paprsku umožňuje zesílit signál tam, kde je to potřeba

Díky technologii tvarování paprsku dokáže modem v síti automaticky detekovat umístění zařízení, jako jsou mobilní telefony a počítače, a účinně v těchto místech zvýšit signál. Tím poskytuje široké pokrytí kvalitní Wi-Fi spolu s vysokou stabilitou signálu.

 

Podpora technologie tvarování paprsku

 

Obě pásma jsou sloučena pod jedním názvem sítě

Díky čemuž vám odpadnou starosti s tím, ke kterému se máte připojit

Mi AIoT Router AC3600 se vyznačuje integrací dvou pásem, kdy jsou síťová pásma 2,4 GHz a 5 GHz sloučená do jedné Wi-Fi sítě. Dvoupásmové terminály za vás dle současných podmínek vyberou optimální variantu, takže si už nebudete muset lámat hlavu tím, ke kterému pásmu se máte připojit.

 

Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

 

Díky účinnému odvodu tepla je provoz routeru mimořádně stabilní

Pro chlazení routeru slouží velké chladiče z hliníkové slitiny a adheziva s vysokou tepelnou vodivostí, přičemž chladící otvory se nachází na horní, spodní i boční straně zařízení. Na vrchol trojúhelníkového těla routeru byla umístěna komponenta ze železa, která urychluje odvod tepla zevnitř ven a zajišťuje modemu stabilní teplotu pro bezproblémový vysokorychlostní provoz.

 

Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

 

Získejte dohled nad dobou, kterou vaše děti tráví na internetu a obsahem, jenž si na něm prohlíží

Mějte dohled nad online aktivitami vašich rodinných příslušníků a omezte jim přístup k určitým webovým stránkám. Díky funkcím jako offline upozornění na vyhrazených zařízeních nebo každodennímu online zpravodaji získáte možnost dozvědět se více o online aktivitách vašeho dítěte.

 

čas trávený na internetu

 

Jakmile se k vám pokusí připojit neautorizovaný uživatel, obdržíte oznámení a zablokujete ho

Jakmile se k vaší Wi-Fi pokusí připojit neautorizované zařízení, aplikace Xiaomi Wi-Fi vám může poslat notifikaci a informovat vás o tom, že se k vám připojil nový uživatel. Pokud se k vám pokusí připojit potenciální záškodník, router jej v závislosti na nastavení zabezpečení může automaticky zablokovat, popřípadě vás vyzve k tomu, abyste to udělali sami.

 

Aplikace v telefonu

 

Nastavení internetu, které hravě zvládnou i maminky a tatínkové

Nastavení je rychlé, intuitivní a natolik jednoduché, že si s ním poradí i rodiče! Další podrobnosti naleznete v uživatelské příručce k Mi AIoT Router AX3600

 

miwifi.com

 

Stabilita routeru je výsledkem spolupráce s významnými mezinárodními výrobci testovacích nástrojů

Ve spolupráci s významnými světovými výrobci testovacích nástrojů, jako jsou Spirent a Ixia, byly provedeny rozsáhlé testy simulující množství situací u vás doma, stejně jako testy výkonu routeru v extrémních podmínkách. Vše pro to, aby bylo zajištěno, že je router schopen pracovat za všech okolností stabilně.

 

Xiaomi Mi AIoT Router AX3600

Doplňkové parametry

Kategorie: Routery
Záruka: 2 roky
Antény: 6 externích + 1 AIoT externí anténa
Bezdrátové standardy: 802.3/3u/3ab, 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Frekvenční pásmo: 2.4 GHz, 5 GHz
Porty: 3x LAN
Rychlost signálu: 574 Mb/s, 2402 Mb/s
Zabezpečení bezdrátové sítě: WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE
Čip: QCA 4-jádrový CPU + 2 jádrový NPU
ROM: 256 MB
RAM: 512 MB
Rychlost signálu: 5 GHz až 2402 Mb/s; 2.4 GHz až 574 Mb/s
Porty: 3 LAN porty 10/100/1000 Mb/s
Zabezpečení bezdrátové sítě: WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE šifrování
Rozměry: 177 x 410 x 134 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 1.9.2021
S čínským firmware naprostá spokojenost. Neskutečný dosah a rychlost. Pozor, obsahuje backdoory, doporučuji zapojit až za firewall.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení