Výkup

Pohodlný výkup na našich prodejnách

VYKUPUJEME MOBILY, TABLETY, CHYTRÉ HODINKY I NOTEBOOKY

Máte doma staré zařízení, nebo by jste rádi nový telefon za výhodnější cenu? Rádi je od Vás vykoupíme. Výkup můžete uskutečnit na jedné z našich prodejen.

Jak to u nás probíhá?

1) Nacenění

Vybereme Váš typ zařízení a dle kontroly, Vám na místě řekneme finální částku výkupu. Vezměte sebou i nabíječku.

2) Uzavření smlouvy

Vyplníme za Vás údaje k uzavření výkupní smlouvy. Nezapomeňte na Vaši OP, ta je k výkupu potřeba.

3) Prodej

Za výkupní cenu, máte možnost získat nový telefon, tablet za výhodnější částku, nebo si můžete vybrat jiné produkty na naší prodejně. Je to je na Vás čím si uděláte radost.

 

Často kladené otázky

Jaké jsou podmínky pro výkup?

Abychom mohli přístroj vykoupit, je zapotřebí:

• aby se prodávající prokázal platným dokladem totožnosti (občanský průkaz či pas) a zároveň
byl plnoletý s plnou způsobilostí k právním úkonům.

Co je zánovní přístroj?

Zánovní přístroj je nepoužívaný (nezaktivovaný) přístroj s nerozbaleným příslušenstvím v kompletním balení, od data zakoupení uplynuly max. 3 měsíce. Jedná se např. o nevhodný dárek. Pokud přístroj nesplňuje jednu z uvedených podmínek, jedná se o použitý přístroj. Upozorňujeme, že u zánovního přístroje s výkupní cenou vyšší než 5 000 Kč může být po prodávajícím požadováno předložení nabývacího dokladu k tomuto přístroji. V opačném případě může být vykoupení přístroje z naší strany odmítnuto.

Co je použitý přístroj?

Jedná se o přístroj, který je standardně používán. V závislosti na stavu a funkčnosti rozlišujeme čtyři různé kategorie použitých přístrojů:

Kategorie A

• Přístroj je plně funkční, v perfektním stavu, bez škrábanců a opotřebení. Jedná se o běžně používaný přístroj, o který se majitel perfektně staral, a který díky tomu vypadá jako nový.

Kategorie B

• Přístroj je plně funkční a vykazuje známky obvyklého opotřebení. Jedná se o běžně používaný přístroj se známkami použití (např. jemné vlásečnice na LCD či drobné škrábance na krytu přístroje).

Kategorie C

• Přístroj je plně funkční a vykazuje známky výrazného opotřebení. Jedná se o přístroj s výrazným viditelným povrchovým opotřebením (např. škrábance a vrypy na krytu či LCD přístroje).

Kategorie D

• Přístroj vykazuje funkční vadu či je ve stavu značného opotřebení. Většinou se jedná o přístroj s viditelným mechanickým poškozením (např.
silně poškrábaný či prasklý displej, prasklý či deformovaný kryt apod.) nebo o přístroj s jakoukoli funkční vadou.

Musím mít k vykupovanému přístroji nabíječku?

Nabíječka není podmínkou pro vykoupení Vašeho starého zařízení. V případě, že prodáváte přístroj bez nabíječky, bude Vám konečná výkupní cena ponížena o tyto částky:

• u telefonů a tabletů Apple - výkupní cena bude ponížena o 300 Kč
• u telefonů a tabletů ostatních značek - výkupní cena bude ponížena o 100 Kč
• u notebooků - výkupní cena bude ponížena o 2 000 Kč
• u chytrých hodinek - výkupní cena bude ponížena o 500 Kč

 

Víte vše, co potřebujete?
Pokud ne, kontaktujte nás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení