🎄 Doručení do Vánoc stíháme! Při objednání do 16.12. přes Zásilkovnu budete mít dárky doma včas! 🎄

Služby - podmínky

Služby - podmínky

Záruka okamžité výměny

V případě že identický výrobek již není dostupný, má zákazník možnost si vybrat jiný produkt ve stejné hodnotě, případně produkt dražší a rozdíl mezi kupní cenou původního produktu a nového doplatit. Vrácení rozdílu v případě výběru levnějšího produktu není možné.

Služba se vztahuje na produkty po dobu jejich záruční doby v délce 24 měsíců - službu nelze zakoupit na bazarové a výprodejové zboží.

Službu lze zakoupit pouze při nákupu produktů ke kterým je nabízena na e-shopu či prodejně - pozdější dokoupení služby není možné.

Služba je určena pouze pro zákazníky - koncové spotřebitele, zákazníci (podnikatelé) nakupující na IČO či pro potřeby podnikatelské činnosti službu využít nemohou.

 Službu lze využít na veškeré výrobní vady, které jsou řešeny zákonnou zárukou podle Občanského zákoníku a nevztahuje se na vady vzniklé běžným užíváním.

Služba Záruka Okamžité výměny se nevztahuje na poškození zboží vzniklá:

 • mechanickým poškozením zboží,
 • elektrickým přepětím (viditelně spálené součástky nebo plošné spoje),
 • používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají svojí teplotou, prašností, vlhkostí, chemickými a mechanickými vlivy prostředí, které je přímo prodejcem nebo výrobcem určeno,
 • neodbornou instalací, zacházením, obsluhou, nebo zanedbáním péče o zboží,
 • pokud bylo zboží nebo jeho část poškozeno počítačovým virem,
 • pokud se závada projevuje pouze u software, u kterého není zákazník schopen doložit legální způsob nabytí, nebo použitím neautorizovaného software a spotřebního materiálu,
 • zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci nebo všeobecnými zásadami,
 • provedením nekvalifikovaného zásahu či změnou parametrů,
 • zboží, které bylo upravováno zákazníkem (nátěry, ohýbání atd.), vznikla-li vada v důsledku této úpravy,
 • zboží bylo poškozeno přírodními živly nebo vyšší mocí,
 • použitím nesprávného nebo vadného programového vybavení,
 • použitím nesprávného nebo neoriginálního spotřebního materiálu, ani na případné škody v důsledku toho vzniklé, pokud takové použití není obvyklé a přitom nebylo v přiloženém návodu k použití.
 • služba Záruka Okamžité výměny se nevztahuje na příslušenství, díly a doplňky výrobku, jako např. baterie, kabely, sluchátka, žárovky či adaptéry.
 • Pro uplatnění služby Záruka Okamžité výměny musí kupující s reklamovaným zbožím doručit kopii nákupního dokladu obsahující službu Záruka Okamžité výměny.
 • Záruku okamžité výměny lze uplatnit výhradně na jakékoliv kamenné prodejně - naše prodejny

 

Službu Záruka okamžité výměny je možné použít pouze 1x se zakoupeným produktem - uplatněním služby a výměnou zboží je služba spotřebována.

V případě, že Prodávající nebude schopen službu zajistit (tedy parametricky či cenově adekvátní náhrada nebude skladem), zavazuje se prodávající vystavit dobropis na službu v její plné původní výši.

 

Základní instalace a spuštění mobilního telefonu

Základní instalace a spuštění mobilního telefonu na prodejně slouží pro základní spuštění a nastavení telefonu. Personál prodejny v rámci služby nastaví jazyk, základní parametry telefonu, připojí účet Google/Xiaomi a synchronizuje data.

V případě zakoupení služby přes e-shop je nutné prokázat se na prodejně fakturou k objednávce případně číslem objednávky ke které byla služba přiřazena.

Službu lze provést pouze za předpokladu, že zná zákazník přístupová hesla ke všem požadovaným službám/účtům - obnovu hesel případně resetování účtů z důvodu ztráty/zapomenutí hesla tato služba neobsahuje a personál prodejny není schopen tyto úkony provést.

 Doba trvání synchronizace a proces celého přenosu nastavení zařízení je závislý na objemu přenášených dat a  v extrémním případě může trvat až několik hodin.

 

Zapůjčení náhradního telefonu po dobu reklamace

 Službu připravujeme

 

Nalepení ochranného skla na prodejně ZDARMA

 Zákazník který zakoupí ochranné sklo na prodejně nebo e-shopu má možnost ZDARMA využít službu nalepení zakoupeného skla na kterékoliv naší prodejně.