Zimní večery v kruhu blízkých

A je to tady znova. Dlouhé zimní večery a program žádný. Dochází vám nápady, jak se zabavit? Chytré produkty pomůžou!

Zařiďte si mini full HD kino u vás doma!

Říkali jste si někdy, že by bylo skvělé být někdy v kině bez ostatních lidí, abyste si mohli maximálně užít film? Mi Smart Compact Projector je miniaturní praktický projektor, který vám umožní sledovat snímky v komfortním, a především soukromém prostředí domova a uspokojí tak vaši touhu po intenzivním a ničím nerušeném požitku.

Domácí kino již dávno nemusí být velká, neforemná a těžká bedna. Důkazem je právě Mi Smart Compact Projector, který má velmi kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Zabere tak jen naprosté minimum místa a snadno se přenáší. Zároveň vám nabídne vysokou kvalitu obrazu, a to až ve velikosti 120″.

Mi Smart Compact Projector promítá ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, ve kterém si budete moct vychutnat opravdu každý detail v nekompromisní kvalitě. Navíc je vybavený automatickým ostřením i korekcí obrazu – zdlouhavé a složité nastavování vás tedy díky této vychytávce opravdu nečeká!

Jeho nenáročnost sahá i do oblasti zvuku. Když se vám nebude chtít připojovat reproduktory, nebudete muset, jelikož projektor disponuje dvěma měniči s podporou kodeků Dolby a DTS.

 

 Mi Smart Compact Projector

Připojování dalších zařízení? I když tu samozřejmě taková možnost je, není nezbytně nutné ji využít. Projektor totiž disponuje operačním systémem Android TV 9.0, díky němuž si s připojením k internetu pomocí Wifi stáhnete nespočet praktických aplikací včetně Youtube, Netflix apod. Pomocí stisknutí tlačítka na dálkovém ovladači můžete také projektor ovládat pomocí svého hlasu přes šikovného Google Assistant.

O využitelnosti projektoru bychom mohli polemizovat dlouhé hodiny. Kromě domácnosti najde využití například během obchodních schůzek a stejně dobře poslouží i na zahradních grilovačkách. Letní kino je během chvíle na světě!

Nyní už nezbývá než se usadit a užít si váš oblíbený film v luxusní kvalitě u vás doma v obýváku!

Mi Smart Compact projektor pořídíte za 14 990 Kč Koupit

Zatímco si budete užívat film, nechte další chytrý produkt pracovat za vás! Prach v domácnosti máme všichni. Ať už žijeme ve velkoměstě nebo na vesnici. Jelikož domov je místo, kde chceme v pohodlí trávit chvíle s rodinou, nebo si odpočinout po náročném dni v práci, je zapotřebí, abychom se doma cítili opravdu příjemně. K tomu nevyhnutelně patří i nutnost mít kolem sebe čistý a nevydýchaný vzduch. Ke vždy čistému a dýchatelnému vzduchu přitom stačí mít kvalitní čističku vzduchu, jakou je třeba Mi Air Purifier 3H!

Mi Air Purifier 3H

Čistička je vybavena třístupňovým True HEPA filtrem, který je schopen zachytit až 99,97 % 0,3 µm a větších částic, které mohou být pro lidský organismus škodlivé. Navíc zbavuje okolní vzduch kouře, vlasů, pavučin, prachu, srsti domácích mazlíčků, pylu a plísní. Filtr navíc zachytává i škodlivé látky, které nejdou vidět – formaldehyd atd. Díky tomu se stane nepostradatelným příslušenstvím ve vaší domácnosti!

Je plně kompatibilní s domácími asistenty Google Assistant a Mi Home pro ještě snadnější ovládání.

Mi Air Purifier 3H, kterou zakoupíte za 4 190 Kč Koupit

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení