Zdraví pod kontrolou

Klíčem k fyzickému i psychickému zdraví je porozumět svému tělu a jeho potřebám. Při sportu to platí dvojnásob.

Klíčem k fyzickému i psychickému zdraví je porozumět svému tělu a jeho potřebám. Při sportu to platí dvojnásob. Kromě zvládnutí techniky je také nesmírně důležité zvolit vyhovující tempo a sportovat za správné tepové frekvence, která se liší dle konkrétní aktivity. Se vším zmíněným vám pomohou chytré fitness náramky.

Správné měření je základ

Sport je pro mnohé z nás oblíbeným zdrojem odreagování po náročném pracovním dni. Nové technologie nám umožňují zefektivnit naši aktivitu různými výzvami, sdílením s přáteli nebo účastí ve virtuálních závodech. Díky chytrým fitness náramkům máte pod kontrolou spálené kalorie, tepovou frekvenci a směle za vás ohlídají také pravidelnost vašeho cvičení. Jedním takovým parťákem na zápěstí se může stát i novinka od Xiaomi, náramek Mi Smart Band 5. Stylový pomocník, který vypadá skvěle na ruce, pomůže vám zůstat v kondici a zatočit s přebytečnými kily.

 

 
Mi Band 5

Výsledky pod dohledem

Věděli jste například, že když běháte ve správné tepové frekvenci, spalujete tuky rychleji? Nebo že když si jdete zaplavat, musíte plavat alespoň 45 minut v kuse, abyste začali spalovat? Možná to vypadá jako věda, ale má to svoji logiku. Jenže kdo by měl dnes čas si vést tabulky a vše zaznamenávat? Právě to je jedním z důvodů, proč si fitness náramky získaly tak rychle na oblibě a profesionální sportovci na ně nedají při svých trénincích dopustit. Všechny důležité hodnoty totiž sledujete v reálném čase a vidíte, jak si vedete.

Nový náramek Mi Smart Band 5 šel ve vývoji funkcí ještě dál.  Nový větší AMOLED displej s vysokým rozlišením vás potěší dobrou přehledností statistik. Krom asistence na poli sportu přichází i s dalšími vychytávkami, které monitorují vaše zdraví. Například funkce 24hodinového sledování spánku, která měří dobu vašeho spánku a detekuje mělké a hluboké fáze, díky čemuž budete vědět, zda spíte dostatečně dlouho a kvalitně. Zbrusu nová je také funkce detektoru stresu, kterou v dnešní psychicky náročné době oceníte. Ke stresu se váže i další novinka – funkce pro dechová cvičení, která vám pomůže znovu nastolit psychickou pohodu. Ve zkratce řečeno, Xiaomi Mi Smart Band 5 poskytuje vhled do vašich aktivit napříč celým dnem a významně vám napomůže k dosažení vašich cílů a duševní pohodě.

Zakoupit jej můžete na našem eshopu za 1 490 Kč.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení