Xiaomi Mi Drone mini je cool hračka, s níž si může každý splnit sen o létání

Letní měsíce jsou ideální dobou pro nejrůznější druhy radovánek. Pokud si ovšem chcete ještě více zpříjemnit odpolední grilovačky či lenošení u vody, Xiaomi Mi Drone mini je na to jako dělaný.

Letní měsíce jsou ideální dobou pro nejrůznější druhy radovánek. Pokud si ovšem chcete ještě více zpříjemnit odpolední grilovačky či lenošení u vody, Xiaomi Mi Drone mini je na to jako dělaný. S tímhle drobkem si může naprosto každý splnit své dětské sny o létání a navíc si u toho užije spoustu zábavy.

Xiaomi Mi Drone mini

S moderní technikou na palubě

Pro maximální požitek z letu je Xiaomi Mi Drone mini vybavenou těmi nejmodernějšími technologiemi. Mozkem dronu je 4jádrový procesor, který spolupracuje s řadou nejrůznějších senzorů, jakou jsou ultrazvukové sondy, gyroskopy, barometry a snímače průtoku vzduchu. Osvojit si tak základní ovládání je velmi intuitivní záležitostí, kterou pochopí naprosto každý.

Abyste mohli vzlétnout do vzduchu, stačí vzít do ruky pouze váš smartphone a spustit mobilní aplikaci. Komunikace mezi dronem a telefonem probíhá prostřednictvím Wi-Fi až do vzdálenosti 50 metrů. Mi Drone mini navíc podporuje přenos obrazu v reálném čase. Díky tomu si můžete vychutnat unikátní pohledy na své okolí z ptačí perspektivy.

Při dovádění v obýváku nebo kanceláři oceníte standardně dodávané rámy na vrtule, které zvyšují bezpečnost létání v interiérech. K jejich instalaci nepotřebujete žádné speciální nářadí, jednoduše je stačí pouze nacvaknout. Obloukový design je navržen tak, aby absorboval maximum energie z nárazů a tlumil dopad dronu na zem.

Xiaomi Mi Drone mini

Zachyťte ty nejlepší momentky z ptačí perspektivy

Zážitky lze ukládat ve formě fotografií či videa do interní paměti s kapacitou 4 GB. Pohodlně si tak můžete pořídit skupinové selfíčko, případně zachytit neopakovatelné momentky z dovolené, které je možné okamžitě sdílet s ostatními na sociálních sítích.

Mezi další vychytávky Xiaomi Mi Drone mini patří speciální režim infračervené bitvy. Drony lze totiž propojit a pomocí dálkového ovládání ve vzduchu rozjet nelítostnou 3D bitvu o vzdušný prostor. Neméně působivou funkcí dronu je také schopnost provádět nejrůznější akrobatické kousky. Jejich naučení přitom nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Na displeji telefonu stačí pouze zmáčknout tlačítko a dron okamžitě začne házet přemety do vybraných směrů.

Opomenout nelze ani minimalistický design a odolnost rámové konstrukce. Trup dronu je vyroben ze speciálního kompozitu s vysokou houževnatostí, který zvládne odolat pádům a drobným kolizím.

Xiaomi Mi Drone mini lze díky jeho kompaktním rozměrům a muší hmotnosti 88 gramů nosit všude s sebou a létat kdekoliv budete chtít. Po ruce tak můžete mít vždy cool hračku, která vás dokáže zabavit na dlouhé hodiny, během nichž si užijete nekončící přísun zábavy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení