DOPRAVA ZDRAMA, při objednávce nad 5000 Kč!

Vlastní tělo pod kontrolou celý rok!

I když čísla mluví za vše, mnohdy se jimi necháme unést a zapomeneme na důležitá fakta okolo. Řeč je o hlídání tělesné hmotnosti. Přitom dnešní moderní váhy nabízí komplexnější informace nežli jen hmotnost v kilogramech. Chytré verze dokáží měřit několik ostatních ukazatelů jako např. poměr tuku, svalů, BMI s ohledem na věk a jsou tak větším motivátorem pro lepší pocit ve vlastním těle.

Zdravý životní styl není jen o správné stravě, dostatku pohybu, duševní pohodě, ale také o tom, jak své výsledky kontrolujeme. Kontrola je nezbytná, protože nás motivuje k cestě za zlepšením a dosažením cíle. Takže, ať už jste aktivní dlouho, či teprve startujete, je vždy dobré mít všechny informace o vlastním těle. Nemusíte kvůli tomu běžet k odborníkovi, který vás překontroluj, nyní si vystačíte doma sami.

Precizní, komplexní váha Mi Body Composition Scale 2

V dnešní době osobní váhy už nejsou jen strašáky, ale i vašimi poháněcími kouči pro lepší pocit z vlastního těla. Existují totiž moderní a inteligentní verze, které vám poskytnou kompletní informace, ne pouze čísla. Jednou z nich je třeba i Mi Body Composition Scale 2 od Xiaomi, která vám změří poměr tuku a svalů, procenta vody, bílkovin, věk či finální číslo BMI. Díky inteligentním měřícím společníkům, můžete být v obraze kdykoliv a kdekoliv.

Další výhodou je její všestranné využití. Moderní kousky dokáží fungovat i jako kuchyňská váha. Mi Body Composition Scale 2 dokáže rozeznat i změnu váhy od 50 g a každý gram se počítá! V boji za lepším pocitem a kontrolou nad vlastním tělem nemusíte být sami. Tahle váha dokáže analyzovat až šestnáct uživatelů. Motivovat tak můžete členy domácnosti a kamarády, kteří vám pomohou se držet cesty za snem.

Osobní váhu Mi Body Composition Scale 2 pořídíte za 990 Kč.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení