Vaření s rýžovarem Xiaomi je chytré, jednoduché a výsledek chutná skvěle

Chytří domácí pomocníci nejsou jen různé žárovky, senzory a kamery, ale třeba i zařízení, které vám umí uvařit. Přesně takovým případem je chytrý rýžovar Mi Induction Heating Rice Cooker od Xiaomi.

Chytří domácí pomocníci nejsou jen různé žárovky, senzory a kamery, ale třeba i zařízení, které vám umí uvařit. Přesně takovým případem je chytrý rýžovar Mi Induction Heating Rice Cooker od Xiaomi. Udělá lepší práci než běžné rýžovary, je rychlejší, má celou sadu chytrých funkcí a ještě dobře vypadá.

Mi Induction Heating Rice Cooker

Rýžovar využívá technologii elektromagnetické indukce a mikro-tlakového ohřevu. Společně s pečlivou kontrolou teploty v hrnci se postará o rovnoměrný ohřev, takže se nestane, že by část rýže byla nedovařená a část spálená. Vyvážený ohřev zaručí, že můžete počítat s celou porcí, kterou do hrnce vložíte a nebudete muset část z ní po uvaření vyhazovat. Navíc zajistí, aby byla rýže hezky lepivá a dala se tak lépe konzumovat.

Mi Induction Heating Rice Cooker

Výhody ovšem nekončí jen ve vzhledu výsledného pokrmu. V nádobě s tlakem 1,3 barometru a teplotě 105 stupňů, kde je efektivně zachycena pára se docílí toho, že se z rýže uvolní správné živiny: vitamíny a cukry. Je tak připravena pro všechny, kteří si chtějí vychutnat tu nejlepší kvalitu společně s optimálním poměrem živin.

Vnitřní nádoba rýžovaru je vyrobena z kvalitní šedé litiny, která má skvělé tepelné vlastnosti. Rovnoměrně vede teplo po celém povrchu hrnce a je vhodným materiálem pro elektromagnetickou indukci. Vnitřní povrch hrnce je zároveň pokrytý PFA vrstvou od japonské firmy Dalkin. Tato metoda se využívá u kvalitních japonských rýžovarů a díky ní se rýže nelepí na povrch hrnce, takže máte posléze i daleko méně práce s jeho čištěním.

Vařící systém rýžovaru Mi Induction Heating Rice Cooker je optimalizovaný na různé způsoby vaření (a to více než 2 000 typů) v závislosti na druhu rýže: celkem jich rýžovar umí rozpoznat přes 200. Stačí jen smartphonem naskenovat čárový kód na balení a o víc se není třeba starat.

Samozřejmou komponentou spadající do ekosystému zařízení v chytré domácnosti je propojení s vaším smartphonem. V rámci aplikace Mi Home máte rýžovar plně pod kontrolou i na dálku a můžete si nastavit, kdy se má vaření rýže spustit, jak dlouho ji má rýžovar ohřívat (umí to až 24 hodin) a zároveň vás i v aplikaci umí upozornit, že je rýže hotová. Představte si, že zapnete vaření rýže na dálku při odchodu z práce a po příchodu domu máte už jídlo připravené. Aplikace vám zároveň nabídne i relevantní recepty jak dále rýži využít.

Mi Induction Heating Rice Cooker

Mi Induction Heating Rice Cooker zároveň zapadne svým příjemně minimalistickým vzhledem do každé kuchyně. Pokud máte o takového pomocníka zájem, můžete jej zakoupit za cenu 2 990 korun v našem e-shopu.

Přejeme vám dobrou chuť!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení