Ušetřete si práci s vánočním úklidem díky vysavačům Xiaomi

Vánoce jsou plné nejenom radosti, dobrého jídla a rodinné pohody, ale také i stresu se situacemi, jako je například blížící se vánoční úklid domácnosti. Výrobce Xiaomi má ovšem řešení, díky kterému si ušetříte jak stres, tak i námahu: sérii robotických vysavačů.

Vánoce jsou plné nejenom radosti, dobrého jídla a rodinné pohody, ale také i stresu se situacemi, jako je například blížící se vánoční úklid domácnosti. Výrobce Xiaomi má ovšem řešení, díky kterému si ušetříte jak stres, tak i námahu, kterou byste museli vynaložit na vysávání a vytírání celého vašeho domu: sérii robotických vysavačů.

Do oka by vám měl padnout zejména model Xiaomi Roborock Sweep One S50, který kombinuje funkce vysávání a vytírání podlahy. Tento vysavač je vybavený speciálním laserovým snímačem, který skenuje místnost pětkrát každou vteřinu, aby si vytvořil co možná nejpřesnější mapu daného pokoje a docílil tak nejefektivnější trasy úklidu. Vysavači samozřejmě můžete i manuálně nastavit, na jakou část místnosti se má zaměřit.

Roborock Sweep One S50

Roborock Sweep One S50 skvěle uklidí místnost díky sacímu výkonu 2 000 Pa a vakuovému systému a poradí si s nerovnostmi až do výšky dvou centimetrů. Sám umí také poznat, zda se ocitl na povrchu potaženém kobercem a k tomu také upraví vlastní výkon. Jeho další výhodou jsou pak také speciální kartáč navržený tak, aby v něm nezůstávaly zamotané vlasy, potlačení hluku motoru nebo třeba speciální pryžová úprava, která chrání váš nábytek před nárazy vysavače. Vysavač můžete pomocí aplikace v mobilu ovládat zcela manuálně. Jen si to představte – místo pobíhání s vysavačem sem a tam jen relaxujete na pohovce a sledujete, jak vysavač sám vytírá a vysává. Xiaomi Roborock Sweep One S50 koupíte za 12 490 korun.

Pokud nepotřebujete doma tak často vytírat a stačí vám pouze funkce vysávání, je tu pro vás dostupný model Xiaomi Mi Robot Vacuum. Tento elegantní robotický vysavač nabídne vysávání s tlakem 1 800 Pa a rovněž disponuje speciálními senzory pro určení efektivní trasy vysávání dané místnosti. Xiaomi Mi Robot Vacuum, stejně jako ostatní modely z rodiny chytrých vysavačů Xioami spravujete a ovládáte pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu. Tento model zakoupíte za 6 990 korun.

Mi Robot Vacuum

Pokud přeci jen preferujete si byt či dům vysávat sami, i pro vás bude mít již brzy Xiaomi řešení. Jmenuje se Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner a jedná se o bezdrátový tyčový vysavač. Na jedno nabití dovede vysát až 160 m2 plochy bytu či domu disponuje MAX sacím režimem, kterým díky čtyřnásobnému výkonu oproti běžnému režimu vyčistíte i ta nejhůře dostupná místa. Speciální filtrační systém vás pak ochrání od emisí prachu a odstraní 99,9 procent roztočů, takže je vhodný i do domácností s citlivými jedinci nebo dětmi. Tento model zakoupíte rovněž za 6 990 korun

Mi Handheld Vacuum Cleaner

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení