Skvělá výdrž Michka i jeho nového miláčka na Dakaru

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Jedním z partnerů Martina Michka je i značka Xiaomi!

Nejen díky svým schopnostem, ale i partnerům patří nováček Martin Michek k největším a pro nás nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Ta se jede netradičně v Saúdské Arábii a Martin se zatím v kategorii motocyklů drží mezi TOP 15.  I když všichni truchlí za tragicky zemřelého portugalského závodníka Goncalvese v poslední etapě, Martin našel alespoň malý důvod k radosti.

Michek Dakar

Jedním z partnerů Martin Michka je značka Xiaomi, což samo o sobě není moc překvapivé, protože dvojka na českém trhu s mobilními telefony je v poslední době v motoristickém sportu hodně vidět. Překvapivé je však počínání firmy.

Michek Dakar

Nedávno si Martin při jednom z pádů rozbil telefon Xiaomi, který měl ve výbavě. Přístroj sice vydržel, ale prasklo mu sklo. Jak sám s úsměvem říkal: „Čekal jsem, že bude na kousky, takže zřejmě dobrý oddíl,“ A pomalu se smiřoval s tím, že dříve než se vrátí do Česka, nový mít nebude. Jaké bylo ale jeho překvapení, když mu kurýrní službou přímo do Saúdské Arábie dorazil balíček z České republiky. Asi není třeba říkat s čím.

Michkův Mi Note 10 Pro

Špičkovou věcičku Xiaomi Mi Note 10 Pro s pěti fotoaparáty na zadní straně a jedním na přední, díky čemuž nemá konkurenci, Martin upřímně ocenil. „Bylo to moc příjemné. Starají se o mě fakt dobře, takový servis nikdo nemá,“ pochvaloval si. Dobrá zpráva to je však i pro všechny dakarské fandy, neboť Martin díky tomu bude moci nejen jim, i nadále pořizovat parádní fotografie. 108Mpx foťák je totiž naprosto výkonné dělo! Telefon má kromě nadstandardní výbavy i nadprůměrnou výdrž baterie, stejně jako Martin.

Michek Dakar

Martinovi ve spojení se značkou Xiaomi držíme palce a věříme v jeho skvělý výsledek na letošní Rallye Dakar.

Michek Dakar

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení