Revoluce v městské dopravě

Městský život se neustále mění a s ním i možnosti přepravy. Ke slovu se stále více dostávají nové technologie. V čele s nimi samozřejmě elektrické koloběžky. Dostanete se s nimi totiž opravdu kamkoliv a zároveň se vyhnete přeplněným silnicím a tlačenicím v městské hromadné dopravě. Oceníte jejich obratnost, výdrž i rychlou jízdu a užijete si novou nevšední formu dopravy. Elektrokoloběžka se stane vaším parťákem na krátké vyjížďky po městě, cesty do práce, ale i delší výlety do přírody. Zkrátka kamkoliv.

Ulehčete městu od aut

Elektrické koloběžky prošly za posledních pár let značnou proměnou. Nejnovější modely fungují velice spolehlivě. Nové technologie nabídnou perfektní uživatelský zážitek z jízdy a dlouho životnost baterie. Při cestování po městě se investice do elektrické koloběžky skutečně vyplatí, protože na rozdíl od auta s sebou nenese žádné další náklady. Ušetříte za nejrůznější pojištění, povinný servis nebo třeba zimní kola. Chcete se vyhnout věčným zácpám, dostat se na schůzku včas, levně a ekologicky? To dává smysl!

Možnost volby

Současné elektrické koloběžky mají s prvními modely již pramálo společného. Zvláště konstrukce prošla značnými proměnami. U současných modelů je kladen důraz zejména na mobilitu, skladnost a výdrž baterie. Pokud je vaše koloběžka lehce složitelná a má kompaktní rozměry, nemusíte se bát ji popadnout do ruky a vzít ji s sebou na pracovní schůzku nebo si cestu rozložit a využít městskou hromadnou dopravu. Volba je na vás.

Šetřete čas i přírodu

Předností elektrických koloběžek je jejich šetrnost k životnímu prostředí. Hlavním pohonem jim je totiž dobíjecí baterie. Pokud tedy místo automobilu zvolíte koloběžku, ulevíte přírodě od emisí a toxinů, které jsou zvláště ve městech už tak velkým problémem. Kromě přírody uděláte dobře také vašemu zdraví. Možná vás to překvapí, ale i na koloběžce s elektrickým pohonem dochází k zapojení vašich svalů. Stání totiž vyžaduje zapojení hlubokého stabilizačního systému, tzv. core a svalů v oblasti nohou, zad i ramen, které pomáhají tělu ustát drobné otřesy.

Vyhněte se zácpám
Cestování jako takové je obecně spojeno s častým čekáním a opravdu málokdy se poštěstí, že by vás cestou nepotkala žádná zácpa. I tento dennodenní problém řeší pořízení chytré koloběžky, jelikož její mobilita dovoluje elegantní složení a bez jakýchkoliv komplikací si ji můžete vzít s sebou do MHD a ušetřit si tak čas a nervy spojené s čekáním v zácpách.

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Mi Electric Scooter Pro 2

Pokud se rozhodnete prohánět se městem jako drak, máme pro vás tento tip. Elektrická koloběžka s 600 W motorem, tempomatem a třemi jízdními režimy. Navíc se pyšnit dlouhou výdrží baterie s dojezdovou vzdáleností až 45 km na jedno dobití. Pořídíte ji za 14 990 Kč.

Mi Electric Scooter 1S

Vám dopřeje bezstarostnou jízdu naplno. Maximální rychlost koloběžky je 25 km/h a za 11 990 Kč může být vaše.

Mi Electric Scooter Essential

Zajistí rychlé a bezpečné přesuny po městě díky svým vynikajícím jízdním vlastnostem. Pořídit si ji můžete za 8 490 Kč.

Všechny uvedené modely zakoupíte na:

Koloběžky – Xiaomi.cz – Oficiální prodejce (xiaomi.cz)

 
Pár s koloběžkami Mi Electric Scooter Essential

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení