Redmi Buds 3 Pro – sluchátka, o kterých ještě uslyšíte

Redmi Buds 3 Pro

Xiaomi přišlo už v květnu s novinkou Redmi AirDots 3 Pro. Tu nyní pro Evropu představilo jako Redmi Buds 3 Pro a rozhodně se nejedná o žádnou nudu.

Parametry nepřekvapí

Jak už bylo řečeno, jedná se prakticky o totožný model s Redmi AirDots 3 Pro, a tak už zhruba víme, co všechno se v těchto malých a stylových sluchátkách skrývá. Nepřekvapí nás tedy tři mikrofony, které slouží nejen ke snímání vašeho hlasu, ale i k potlačení okolního hluku. Konektivitu pak zajišťuje Bluetooth 5.2. Výdrž sluchátek dosahuje až 28 hodin.

Potlačení hluku

K tomu, abyste hudbu dokonale slyšeli, ale přitom nezpůsobila prasknutí vašich ušních bubínků slouží funkce potlačení okolního hluku. Tato funkce známá taky jako ANC (Active Noise Control) dokáže u těchto sluchátek potlačit hluk až o hodnotě 35 dB. O míru toho, jak moc má být hluk potlačen se stará inteligentní systém, ten hluk vyhodnotí a potlačí jej přesně ve správném množství. Na výběr je pak ze tří variant – silná, střední a mírná. Vy si tak můžete užít dokonalý sluchový zážitek za všech okolností.

Nabité za pár minut

Rychlonabíjení je vychytávka, kterou využívá stále víc chytrých zařízení a uživatelé nemůžou nic jiného než jásat. Tato sluchátka jsou schopné už po 10 minutách nabíjení hrát celé tři hodiny. To je pro každého, kdo si vzpomene na vybitá sluchátka jen chvíli před odchodem vyloženě sen. Nabíjet je možné jak s drátem, tak bez něj.

Redmi Buds 3 Pro

Konektivita pro dva

Jak už bylo řečeno, o stabilní připojení sluchátek se stará Bluetooth 5.2. U Redmi Buds 3 Pro máte navíc možnost připojit až dvě zařízení najednou a sluchátka dokážou pracovat s různými operačními systémy.

Režim duální transparentnosti

Tento režim slouží k tomu, abyste ve chvíli, kdy chcete slyšet cokoli ze svého okolí, nemuseli sluchátka sundávat a následně zase vracet zpět. Stejně jako sluchátka dokážou dokonale potlačit okolní zvuky, tak je dokážou naopak i vpustit dovnitř a umožnit tak dokonalý poslech i věcí z okolí bez nutnosti manipulace.

Vibrační membránová cívka

Tento pojem vám asi jen tak něco neřekne, ale ručíme za to, že při poslechu poznáte, kde se tato vibrační cívka nachází a kde ne. Díky tomuto zařízení, a hlavně interní zvukové laboratoři Xiaomi, kde bylo vyvinuto, dostává poslech hudby nový rozměr.

28 hodin hudby

Spolu s nabíjecím pouzdrem můžou sluchátka Xiaomi Redmi Buds 3 Pro nabídnout až 28 hodin kvalitního poslechu. Samotná baterie sluchátek má výdrž až 6 hodin.

Vychytávky, které vás nadchnou

Super věcí, které se budou každému líbit je ale mnohem víc. Například to, že jsou sluchátka z uší vyjmuty sami poznají a automaticky zastaví hudbu. Po vrácení do uší je hudba opět obnovena. Sluchátka jsou také voděodolná, takže se nemusíte bát při zpocení nebo zmoknutí. Velikost ušní koncovky si zvolíte sami podle vaší potřeby. Na výběr je ze tří různých velikostí. Pokud se vám někde sluchátka ztratí, je možné je najít díky připojení Bluetooth a zvukovému signálu, který vydávají.

Ovládání na dotek

Dotyková plocha, která se na sluchátcích nachází jenom více usnadňuje práci s nimi. Dvojdotekem můžete zvednout nebo podržet hovor, zapnout anebo zastavit přehrávání hudby. Dotekem a podržením můžete zapnout režim ANC nebo naopak zapnout režim duální transparentnosti. Trojitým poklepáním můžete přeskočit písničku nebo položit telefon.

Ovládání na dotek

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení