Polštářek Xiaomi vám zajistí pohodlí doma, v práci i na cestách

Ať už se jedná o zpříjemnění odpočinku doma, v práci nebo na cestách. Pro všechny tyto případy se hodí pomocník od Xiaomi: multifunkční krční polštář.

O pohodlí jde především, a to ať už jste kdekoliv. Doma se snažíme vytvořit maximální možné podmínky pro odpočinek, v práci si zase zpříjemňujeme strávený čas a cestování se s pomocí různých doplňků snažíme hlavně přečkat tak, jak nám to naše možnosti dovolí. Pro všechny tyto případy se hodí pomocník od Xiaomi: multifunkční krční polštář.

multifunkční krční polštář Xiaomi

Základem takového cestovního polštářku jsou samozřejmě co možná nejpohodlnější materiály. Xiaomi zvolilo speciální thajský granulovaný latex, který je právě význačný svou měkkostí a pohodlností. Faktoru pohodlí přispívá právě fakt, že je latex uvnitř rozdělen na malé částice, což je efektivnější řešení, než kdyby byla náplň v celku.

Díky tomuto materiálu se polštářek přizpůsobí tvaru nejen vašeho krku, ale i třeba rukou, pasu a dalším částem těla. Fantazii se meze nekladou a každý svého vysněného pohodlí dosahuje jiným způsobem.

multifunkční krční polštář Xiaomi

Potah polštářku je pak naopak vybaven švédským polygenetickým antibakteriálním činidlem, takže polštářek zároveň dbá i na vaše zdraví. To je také šetrné i k životnímu prostředí. Povrch je dále elastický a prodyšný. Barva udržuje svůj vzhled a zabraňuje vyblednutí. Snižuje také riziko výskytu statické elektřiny.

Polštářek má dokonce hned několik certifikací. Vnitřní latex má certifikace od německého TÜV Rheinland a také úřadem iSPA. Textilie polštáře zase splňuj Oko-Tex Standard 100 ekologickou certifikaci. Xiaomi si zkrátka dalo záležet, aby i takový doplněk, jako je cestovní polštářek, splňoval co možná nejzásadnější kritéria.

multifunkční krční polštář Xiaomi

Rozměry tohoto multifunkčního krčního polštáře jsou 640 x 165 mm a jeho váha je přibližně 300 gramů. Potah je tvořen bavlnou, výplň tvoří výše zmíněné latexové částice. Na polštářku se také nachází upevňovací spona značky Nifco. Polštářek je dostupný v šedé nebo béžové barvě. Zakoupit jej u nás můžete za cenu 499 korun.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení