🎄 Doručení do Vánoc stíháme! Při objednání do 16.12. přes Zásilkovnu budete mít dárky doma včas! 🎄

Podporujeme projekt Neboj se říct!

Když vznikl projekt „Neboj se říct“, tak my všichni v Xiaomi ČR jsme se bez váhání stali jeho hrdými partnery.

Stále vzrůstající počet útěků dětí z domu, zvyšující se počet sebevražd mladých lidí, šikana i dehonestující chování spolužáků ve škole. To je v České republice smutná realita. Příčinou je obvykle odlišnost, špatný prospěch ve škole, či vzájemná nekomunikace dětí a rodičů, drogy a mnoho dalších spouštěčů. Co s tím? Pouze se dívat a kývat že to je hrozné nebo něco aktivně dělat a snažit se o změnu? My jsme pro druhou variantu, a když vznikl projekt „Neboj se říct“, tak my všichni v Xiaomi ČR jsme se bez váhání stali jeho hrdými partnery. 

Podporujeme projekt Neboj se říct!

Už jste zahlédli červeno-žlutou grafiku, později i s hashtagem #NBJSRCT? Nevadí, zkuste si ho vyhledat. S projektem se spojila celá řada známých tváří a dal vzniknout jedinečnému videoklipu se vzkazy. Ten najdete na YouTube kanále „Neboj Se Říct“.

Podporujeme projekt Neboj se říct!

 A kdo se na projektu podílel? Song nazpívali Tom Sean, Mína, Eso a Dominika Myslivcová a je jedním z největších hitů na YouTube posledních dní. V YouTube trendech je v TOP 10 a vede i prestižní Kissparádu.

Podporujeme projekt Neboj se říct!

 S projektem se ztotožňují také známé osobnosti a celebrity, jako například Sabina Laurinová, Martin Dejdar, Ilona Csáková, Rytmus a Jasmina Alagič, Eliška Bučková, Kate Matl či Dominika Myslivcová či Týnuš Třešničková.

Podporujeme projekt Neboj se říct!

Zapojíte se i vy do projektu, nebo budete sedět se založenýma rukama? Volba je na každém nás!

Níže přikládáme trochu motivace.

Song „Neboj se říct“ najdete zde

https://www.youtube.com/watch?v=g4kZxcGdm-o 

Vzkaz známých osobností mladým lidem najdete zde

https://www.youtube.com/watch?v=HrctrpH21Qo

Webové stránky projektu najdete zde:

https://nebojserict.cz