Nakupte naší horkou novinku Xiaomi 11T/Pro a získejte robotický vysavač zdarma!

Otevřeli jsme další Xiaomi Mi STORE v Česku

V nákupním centru Forum Nová Karolina v Ostravě jsme otevřeli již devátou reprezentační prodejnu Xiaomi Mi STORE v České republice.

V severomoravské metropoli jsme dosud měli otevřený pouze kiosek Xiaomi Mi ZONE, kterých se teď v rámci Česka nachází celkově šest.

otevření prodejny Mi Store Forum Nová KArolína

Tímto krokem se snažíme udělat všechny naše produkty co nejdostupnější našim zákazníkům. K vyzkoušení a k mání jsou nejen mobilní telefony, které si uživatelé v ČR oblíbili především díky skvělé kombinaci ceny a výkonu, ale také výrobky pokrývající širokou škálu segmentů, od zařízení pro elektromobilitu (koloběžky) a nositelnou techniku (tedy především chytrých hodinek a náramků), přes robotické vysavače s lokální laserovou navigací až po zařízení pro chytré domácnosti sjednocené do jediné aplikace. Do této skupiny se řadí třeba konvice, indukční vařič, rýžovar nebo čistička vzduchu.

Velmi nás potěšil zájem o naše produkty, fronta zákazníků se táhla až mimo nákupní centrum. A zájem nebyl jen o speciální „otevírací“ akci, kdy prvních 330 nakupujících dostalo šanci získat vybrané zboží, např. Smartphone Mi A2, Redmi Note 5, rýžovar, fitness náramek Amazfit či zubní kartáček Mi Toothbrush za zlomek jejich tržní hodnoty.

otevření prodejny Mi Store Forum Nová KArolína

Zaznamenali jsme více než tisíc platících klientů, kteří si kupovali především zcela nové smartphony Redmi Note 7 a Mi 9, chytré náramky (Mi Band 3, Amazfit Bip, Amazfit Stratos 2S), a také robotické vysavače Mi Robot Vacuum. Největšího obratu jsme v den otevření ostravské prodejny dosáhli díky elektrickým koloběžkám Xiaomi Mi Electric Scooter, které byly k vyzkoušení na venkovní dráze.

otevření prodejny Mi Store Forum Nová KArolína

Věříme, že pro všechny zúčastněné to byl příjemný den. Vás, kteří jste se dostavit nemohli, srdečně zveme k návštěvě, ochotný personál vám poradí s nákupem kdykoliv.