DOPRAVA ZDRAMA, při objednávce nad 5000 Kč!

Květen – lásky čas

Naše chytré produkty se zaměřují právě na to, aby vám pomohly s co největším množstvím povinností, abyste měli více volného času pro své blízké. V této nelehké době nám bylo sice volného času dáno ještě o dost více, ale zato nám byl odebrán kontakt s našimi nejbližšími.

Přemýšleli jste už nad tím, že láska a přízeň se dá vyjádřit mnoha způsoby? Co třeba zkusit svým nejbližším zavolat a dát jim najevo, že na ně myslíte? Nebo co jim vytvořit nějakou vtipnou fotografii na téma, jak trávíte karanténu vy a vykouzlit jim úsměv na tváři?

My v Xiaomi držíme pospolu a tak nás napadlo, že bychom mohli povzbudit i ostatní, aby se v této nelehké době zajímali nejen o sebe a svého partnera pod rozkvetlými třešněmi, ale i o své blízké, které delší dobu neviděli.

Měsíc květen jsme si proto pracovně nazvali „Laskavý měsíc“. Není nám dovoleno být s našimi blízkými osobně, tak s nimi budeme alespoň skrze obrazovky našich smartphonů.

Chceš se taky zapojit? Je to jednoduché, stačí ti tvůj instagramový profil a troška kreativity!

Pomocí videa či fotografie vyjádři lásku tvému blízkému alespoň takto na dálku. Do příspěvku vlož hastag #LASKAVÝMĚSÍC a označ náš profil @xiaomiczech, ať víme, že jsi v tom s námi!

Označit můžeš také své kamarády, aby i oni mohli svou lásku virtuálně projevit.

Pojďme si být zase o kousek blíž v této náročné době.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení