DOPRAVA ZDRAMA, při objednávce nad 5000 Kč!

Jedete na dovolenou a děláte si starosti o svůj dům? Levná, ale šikovná bezpečnostní kamera Xiaomi váš domov pohlídá

Bezpečnostní kamera Xiaomi umožní zkontrolovat váš byt kdykoliv chcete, rozhlédnout se po něm do všech směrů a zaznamenat jakoukoliv nepatřičnou činnost.

Chcete mít přehled o tom, co se zrovna ve vašem domě nebo bytě děje, i když jste právě v práci, na nákupu či na dovolené? Bezpečnostní kamera Xiaomi umožní zkontrolovat váš byt kdykoliv chcete, rozhlédnout se po něm do všech směrů a zaznamenat jakoukoliv nepatřičnou činnost. Ať už se vám jen domácí mazlíček rozhodl rozkousat pár nových bot, nebo se k vám do domu snaží vloupat cizí osoba, o všem se ihned dozvíte.

Bezpečnostní kamera Xiaomi

Bezpečnostní kamera Mi Home Security je jednoduchá na instalaci, stačí ji jen zapojit do zásuvky a propojit s vaším chytrým telefonem. Zároveň je potřeba ji mít z pochopitelných důvodů i připojenou k domácí wi-fi síti. Na nastavení není nic těžkého, kamera si sama načte QR kód z obrazovky vašeho telefonu a v aplikaci Mi Home se propojí se zbytkem vaší chytré domácnosti Xiaomi. Odtud ji zároveň i ovládáte a přehráváte si nahrané záznamy.

Bezpečnostní kamera Xiaomi

Kamera se umí sama (ale i na váš pokyn, viz níže) otočit kolem dokola, tedy o 360 stupňů. Vertikálně, tedy nahoru a dolu, se umí posunout o 96 stupňů, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste skrze optiku kamery na nějakou část místnosti neviděli. V případě potřeby je navíc možné i zařízení uchytit ke zdi, a to dokonce i vzhůru nohama. Pak jen stačí v aplikaci otočit obraz.

Bezpečnostní kamera Xiaomi

V aplikaci dále nastavujete, zda se má Mi Home Security Camera dívat dokola automaticky, nebo ji můžete pomocí čtyř směrových tlačítek ovládat sami. Pohodlnější je samozřejmě nechat práci na automatice. Nebojte se, kdykoliv zpozoruje nějaký pohyb, dá vám vědět skrze notifikaci v telefonu a zároveň i onu situaci zaznamená ve formě desetivteřinového videa. Záznamy může ukládat na paměťovou kartu až do kapacity 32 GB.

K dispozici je na těle kamery jak mikrofon, tak reproduktor, takže můžete skrze kameru i obousměrně komunikovat. Tedy nejenom naslouchat dění v okolí, ale i mluvit prostřednictvím zařízení. Domácího mazlíčka tak můžete díky této funkci okřiknout, aby nechal vaše nové boty na pokoji a zloděje naopak upozornit, že policie už je na cestě.

Jako nadstandardní funkci jistě oceníte i noční vidění, které vám umožní pomocí několika infračervených diod zachytit pohyb i v noci, a to až na vzdálenost několika metrů. Můžete si tak být jisti, že kamera vše pohlídá, i když právě spíte. Snímky a video dále kamera softwarově vylepšuje, nechybí tak třeba ani vyšší dynamický rozsah nebo oprava zkreslení širokoúhlého obrazu.

Bezpečnostní kamera Xiaomi

Kamera je samozřejmě součástí vašeho domácího systému chytrých zařízení Xiaomi a jako taková s nimi umí i komunikovat. Stačí si jen vše propojit a nastavit v aplikaci Mi Home, která je dostupná jak pro telefony s Androidem, tak s iOS. Kameru najdete v našem obchodě pod názvem Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P za cenu 1 390 korun.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení