Další Mi Store otevřen! Tentokrát se na vás těšíme v Kladně

Připravte slavnostní fanfáry, dnes přišel ten den!

Připravte slavnostní fanfáry, dnes přišel ten den! OC Centrál Kladno se konečně dočká otevření nového Xiaomi Mi Storu. Zmíněná prodejna se stane již naší sedmou v pořadí v České republice a rozšíří tak síť Xiaomi prodejen, kterou máme jako společnost Witty Trade s.r.o. pod patronátem.

V poslední době jsme zaznamenali vzrůstající zájem o produkty Xiaomi, a to nás velice těší. Tímto krokem přiblížíme všechny Xiaomi produkty našim zákazníkům a budeme si zase o kus blíže. Smart produkty uživatelům zjednodušují a zpříjemňují život a my jsme rádi, že vám je v nové prodejně v Kladně můžeme ukázat a poskytnout.

Plánek prodejny Mi Store Kladno

 

Xiaomi Store v OC Kladně sídlí v přízemí a najdete zde kompletní nabídku produktů Xiaomi. K dispozici vám jsou nejžhavější novinky, mobilní telefony, příslušenství a vychytávky pro chytrou domácnost. To vše na jednom místě!

Smartphony Xiaomi jsou u uživatelů oblíbené především díky skvělé kombinaci ceny a výkonu. Značka Xiaomi ale nenabízí pouze chytré telefony, nýbrž celou škálu produktů, kterými si můžete vybavit svou domácnost. V nabídce jsou například robotické vysavače, čističky vzduchu, elektrické kartáčky. Důležitou kategorií je pak nositelná elektronika, ve které mimo jiné naleznete nejnovějšího člena Xiaomi rodiny, fitness náramek Mi Smart Band 5, který monitoruje veškerý váš pohyb. Dalším segmentem je elektromobilita, která nabízí několik druhů výkonných koloběžek, které zpříjemní vaše výlety. Všechny Xiaomi produkty spojíte skrz jednu mobilní aplikaci a ovládáte je společně.

Prodejna Mi Store Kladno

Věříme, že se vám nová prodejna v Kladně bude líbit a těšíme se na vaši návštěvu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení