DOPRAVA ZDRAMA, při objednávce nad 5000 Kč!

Buďte v obraze a podpořte naše sportovce na LOH v Tokiu!

Přes dvě stovky zemí se pod olympijským ohněm představí na jedné z nejdůležitějších sportovních událostí, kterou tentokrát hostí japonské Tokio. Zajímavostí je, že ročník 2020 je úplně první v historii, kdy byly hry o rok přesunuty, a ne přímo zrušeny. O to větší svátek to bude nejen pro samotné sportovce, ale hlavně pro diváky, protože rozhodně bude na co koukat!

Velkolepá podívaná od prvního dne

Kromě sportovních klání, soubojů, utkání a závodů k olympiádě neodmyslitelně patří také slavnostní zahájení. Tradičně jde o velkolepou podívanou, protože pořadatelská země má možnost připravit show, která hry odstartuje ve stylu místní kultury. Všechny ostatní země pak pod pěti kruhy uvedou v průvodu pod svou vlajkou a reprezentující sportovce. To vše se odehraje před zraky diváků a televizních štábů, které budou přenášet výkony našich českých sportovců a sportovkyň na televize v domácnostech doslova po celé planetě.

Jestli někdy novou televizi, tak před olympiádou

Jedině tak vám neunikne žádný detail. Mohou to být úsměvy našich sportovních hvězd v průvodu, barevné stužky ve vlasech vystupujících gymnastek, kapky potu basketbalistů nebo jestřábí oko při obratu zápasu našich tenisových nadějí. Takovou výjimečnou událost plnou napětí se vyplatí sledovat v té nejvyšší kvalitě. Například na Mi TV P1, která je s pozorovacím úhlem 178° ideální pro sledování s přáteli. Týmová atmosféra je základ i mezi fanoušky!

Třeba právě lídr české basketbalové reprezentace Tomáš Satoranský i přes své dosavadní úspěchy považuje účast na olympijských hrách za vrchol kariéry. Podobně na tom budou jistě i tenisové hvězdy jako je finalistka letošního Wimbledonu Karolína Plíšková, zázračná Barbora Krejčíková nebo bojovnice Petra Kvitová. Poslední jmenovaná bude usilovat o navázání na bronz z olympiády v Riu roku 2016. Na obhajobu určitě pomýšlí také zlatý judista Lukáš Krpálek, který si triumf přivezl rovněž z Brazílie.

Lukáš Krpálek

117 českých sportovců ve 22 sportech. Na co koukat dřív?

Soupeření tisíců atletů se do 17denního programu olympiády sotva vejde. Proto i diváci touto dobou sportem doslova žijí. Pro někoho může být dokonce nemožné stihnout vše, co by si přál vidět. Občas se časy dvou sportů prostě překrývají a během televizního vysílání je prostor jen pro krátkou reportáž. Nastěstí dnes funguje řada internetových i mobilních aplikací, kde svůj přenos skoro jistě najdete živě. Jen jej pak musíte většinou sledovat na počítači či telefonu, což není úplně ideální.

Pokud se chcete na olympiádu řádně připravit, sáhněte po nové 4K UHD televizi Mi TV P1. Na novém modelu od Xiaomi si totiž můžete libovolně streamovat videa z mobilního telefonu, včetně živých vysílání. To znamená, že i když budete nuceni sledovat přenos zpětně, můžete si přenos z telefonu bezdrátově připojit na obrazovku televize. To už pak stačí jen hodit nohy na stůl a otevřít si pivo – no však to znáte, čeští fanoušci se nezapřou!

Široký pozorovací úhel a fantasticky ostrý obraz HDR10+, to jsou funkce, které přijdou vhod nejen při olympijských hrách. Na třech různých úhlopříčkách sahajících až na 55 palců si díky zabudované Android TV pohodlně zapnete kromě vysílání i Youtube, Netflix a další aplikace. Pokud chcete s novou televizí stihnout slavnostní zahájení a užít si olympiádu v nejjasnějších barvách a špičkových detailech, pospěšte si – hry startují již 23. července!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení