🎄 Doručení do Vánoc stíháme! Při objednání do 16.12. přes Zásilkovnu budete mít dárky doma včas! 🎄

Amazfit GTS 2e Obsidian Black

3 490 Kč 2 884 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Chytré hodinky s atraktivním designem. Xiaomi Amazfit GTS 2e mají 1,65" barevný AMOLED displej s rozlišením 348 × 442 px.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 5 000 Kč
Vyřízení reklamace do 14 dní
Vyřízení reklamace do 14 dní
Jinak 100 Kč SLEVA na další nákup

Detailní popis produktu

Amazfit GTS 2e

  • Když si styl plácne se zdravím
  • Štíhlý a lehký bezrámečkový design
  • HD AMOLED displej s funkcí Always-On
  • Komplexní sledování zdraví a fitness
  • Dlouhá výdrž baterie

Sklo od okraje k okraji

Působivě štíhlé a nadčasově elegantní

Bezrámečkový design Amazfit GTS 2e se vyjímá svým precizně zpracovaným zakřiveným sklem lesknoucím se jako kousek křišťálového nefritu, což hodinkám propůjčuje celistvý a nadčasově minimalistický vzhled. Nádherné a dynamické křivky těla z hliníkové slitiny jsou zárukou lehkosti a uživatelského pohodlí, zatímco speciální povrchová úprava skla jim poskytuje zvýšenou odolnost proti poškrábání.

 

Chytré hodinky Amazfit GTS 2e

Živé barvy a vysoká čitelnost

Nechte se ohromit

Ostrost 1,65“ HD AMOLED displeje hodinek je srovnatelná s nejnovějšími modely chytrých telefonů. Díky hustotě pixelů 341 ppi se obrazovka vyznačuje vysokou čitelností, zatímco živé a věrné barvy jsou zárukou uživatelského komfortu a pocitu výjimečnosti pokaždé, když na hodinkách spočine váš zrak.

 

Chytré hodinky Amazfit GTS 2e

Plně přizpůsobitelné ciferníky

Noste na svém zápěstí opravdovou krásu

Vyberte si ze široké nabídky ciferníků, abyste zůstali za všech okolností styloví.

 

ciferníky hodinek Amazfit GTS 2e

 

Všestranná ochrana zdraví

Díky nejnovějšímu, vysoce preciznímu optickému PPG senzoru BioTracker™ vyvinutému společností Huami Technology zaručují hodinky skutečně všestrannou ochranu vašeho zdraví.

 

OxygenBeats™

Měření saturace krve kyslíkem

Saturace krve kyslíkem je jedním z nejdůležitějších faktorů lidského zdraví. V hodinkách Amazfit GTS 2e proto funkce jejího měření nemohla chybět. Pokud se někdy budete věnovat intenzivním mentálním nebo fyzickým činnostem, třeba náročným sportovním aktivitám, po nichž se nebudete cítit zcela ve své kůži, změřte si hladinu SpO2. Lépe tak porozumíte vašemu fyzickému stavu.

 

Celodenní měření srdeční frekvence

Sportujte bezpečně díky upozorněním na abnormální tep

Hodinky disponují funkcí precizního celodenního měření srdeční frekvence, která pracuje s několika frekvenčními zónami. Díky tomu budete mít k dispozici jak přehled o účincích cvičení na vaše tělo, tak upozornění na abnormální hodnoty vašeho tepu.

Personal Activity Intelligence

Systém hodnocení zdraví PAI™7.

Jedno skóre, se kterým snadno pochopíte vaši fyzickou kondici.

Skóre PAI™ je vypočítáváno s využitím údajů o vaší srdeční frekvenci, délce aktivit a jiných zdravotních dat prostřednictvím chytrého algoritmu. Výsledné skóre je plně personalizovaným shrnutím vašeho zdravotního stavu, neboť je založeno na výsledcích vašich vlastních fyzických aktivit.

Funkce PAI™ je dostupná s většinou běžných druhů cvičení.

 

Detekce stresu

Monitorujte hladinu svého stresu

Stres je prapůvodcem mnoha zdravotních obtíží, proto se vyplatí pravidelně kontrolovat, jak jste na tom s vašim mentálním stavem – cítíte se uvolněně, je váš stres v normální hladině, zvýšený, anebo přímo vysoký? Jakmile toho na vás bude příliš, máte kdykoliv k dispozici užitečné tipy, jak se stresem zatočit.

 

SomnusCare™

Monitorování kvality spánku pro optimální odpočinek

Kvalitní spánek je v moderním světě naprosto klíčový. Hodinky Amazfit GTS 2e proto nabízejí funkci jeho hloubkového monitorování, s níž dokážou přesně rozpoznat spánkovou fázi (lehký spánek, hluboký spánek, REM9 fáze), sledují vzorce dýchání a nabízí kvalitní analýzu a tipy, jak spánek zlepšit. Kromě toho dokážou rozpoznat také zdřímnutí během dne v délce přesahující 20 minut, což z nich činí skutečně komplexní nástroj k zajištění optimální kvality spánku.

aplikace v mobilním telefonu

Chytrý hlasový asistent

Dejte svým rukám svobodu

Hodinkám můžete dávat hlasové příkazy bez internetu prostřednictvím chytré funkce offline hlasového ovládání. Týká se to mimo jiné i zapínání sportovních režimů nebo spouštění funkce sledování srdeční frekvence.

Hodinky Amazfit GTS 2 navíc obsahují i reproduktor, jež vám umožní vyřizovat hovory přímo na vašich hodinkách prostřednictvím Bluetooth, když zrovna nebudete moci vzít do ruky svůj mobilní telefon.

hlasový asisten v hodinkách Amazfit GTS 2e

 

90 sportovních režimů

Funkce chytrého rozpoznávání* sportovních režimů

Hodinky nabízí 90 různých sportovních režimů, díky čemuž uspokojí potřeby i těch nejzapálenějších sportovních nadšenců. Jakmile docvičíte, hodinky pro vás připraví souhrnnou analytickou zprávu, jež vám pomůže se zlepšením vašeho cvičebního plánu. S funkcí chytrého rozpoznávání sportovních režimů vám také odpadá nutnost jejich ručního zapínání, takže jsou hodinky vždy připraveny k akci.

* Funkce chytrého rozpoznávání se týká 6 sportovních režimů: Běhání venku, Běžeckého pásu, Chůze, Cyklistiky venku, Plavání v bazénu a Eliptického trenažéru.

 

 

Vodotěsnost až do hloubky 5 ATM

Spolehlivě vás doprovodí dokonce i pod vodu

Díky profesionální konstrukcí se hodinky mohou pyšnit vodotěsností až do hloubky 50 metrů, díky čemuž se mohou měřit se zařízeními ze samotné špičky odvětví. Můžete je nosit po celý den zcela bez starostí, a to i do bazénu.

 

Amazfit GTS 2e

Prodloužená výdrž baterie

Už vás nic nezastaví

Díky vysoce optimalizovanému systému správy baterie budou mít hodinky vždy dostatek šťávy k tomu, aby vás doprovázely na vašich cestách. Vyrazte do světa a starosti s nabíjením hoďte za hlavu.

Běžný provoz – 14 dní

Úsporný provoz – 24 dní

Náročný provoz – 7 dní

 

Rychlý přístup ke klíčovým informacím

Inteligence nalevo, pohodlí napravo

Hodinky disponují chytrou funkcí zkratek, která uživateli umožňuje optimalizovat zobrazovaný obsah a zvyšuje jeho pohodlí. Přejetím doprava se zobrazí důležité údaje o událostech, počasí, hudbě a aplikacích běžících na pozadí. Pokud naopak přejedete doleva, aktivuje se aplikace Quick Access, což je plně přizpůsobitelná sekundární obrazovka, která vám dá možnost rychlého přístupu k vašim nejoblíbenějším funkcím. Usnadněte si každodenní život a využívejte funkce hodinek naplno!

 

Nastavitelná délka a intenzita alarmů

Otočte si obrazovku nebo ji dokonce uzamkněte

Díky vylepšené haptické odezvě nabízí nové hodinky ostřejší a rychlejší zpětnou vazbu při příchozích oznámeních. Haptický vibrační motorek v zařízení umožňuje širokou škálu nastavení vibrací z hlediska jejich intenzity nebo délky, což hodinkám propůjčuje punc luxusu.

Displej hodinek je možné otáčet o 180°, což je výhodné jak pro uživatele z řad praváků, tak i pro leváky. Obrazovku zařízení je také možné uzamknout heslem, čímž si zajistíte, že k němu nebude mít přistup nikdo nepovolaný, jakmile jej sundáte ze zápěstí. Schopnost detekce nasazení může hodinky dokonce automaticky uzamknout13, jakmile zařízení zjistí, že ho již nemáte na ruce.

 

Důležité každodenní funkce na jedno zvednutí zápěstí

Alarmy, události, časovače a mnohem, mnohem více

Hodinky hravě zvládnou vaši každodenní osobní agendu, upozorní vás na příchozí hovory nebo zprávy a připomenou vám, že byste se měli protáhnout, jakmile budete příliš dlouho sedět. Zařízení také pamatuje na důležité události a nabízí funkce nerušit, stopky nebo třeba předpověď počasí. Umožňuje také nastavení alarmu/budíku nebo časovače.

Status aktivity, časovač, předpověď počasí, upozornění na příchozí hovor, stopky, upozornění na události, notifikace, upozornění na neaktivitu, budík, nerušit, nástroj k měření teploty

 

Kompatibilní s aplikací Zepp

Optimalizovaný systém správy zdravotních údajů

Díky propojení s nově aktualizovanou aplikací Zepp nabízí hodinky komplexní analýzu vícero zdrojů dat a zajišťují 24/7 správu zdravotních údajů, čímž nositeli umožňují zkontrolovat si svůj zdravotní stav kdykoliv, kdy bude chtít. Mezi hlavní funkce se řadí zobrazení a analýza zdravotních údajů spolu s chytrou správou zařízení.

 

Chytré hodinky Amazfit GTS 2e

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Voděodolnost: 5 ATM (50 m)
Výdrž baterie: běžný provoz - 7 dní, úsporný provoz - 24 dní, náročný provoz - 7 dní
Základní funkce: Komplexní zdravotní péče, Chytrý hlasový asistent, Profesionální sportovní režimy, Monitorování teploty
Design: 2.5D zakřivený bezrámečkový design
Rozměry: 42,8 × 35,6 × 9,8 mm
Tělo: Hliníková slitina
Spodní pouzdro: Matný plast
Tlačítka: 1
Velikost displeje: 1,65"
Displej: AMOLED
Dotyková obrazovka: Tvrzené sklo + vakuový povrch proti otiskům prstů
Rozlišení: 348 x 442
PPI: 341
Vysokokapacitní baterie: 243 mAh (typická hodnota)
Způsob nabíjení: Magnetický dobíjecí stojan
Doba nabíjení: Doba nabíjení Zhruba 2 hodiny
Senzor zdraví: PPG senzor BioTracker™ 2 pro sběr biologických údajů vyvinutý společností Huami
Senzory pohybu: Akcelerometr, Gyroskop, Geomagnetický senzor, Senzor okolního světla, Senzor tlaku vzduchu, Senzor teploty
Připojení: Bluetooth 5.0/BLE
Určování polohy: GPS + GLONASS
Materiál řemínku: Silikon
Systém upínání: Quick release
Mikrofon: Podporováno
Vibrační motorek: Podporováno
Senzor teploty: Podporováno
Aplikace: Zepp
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: